Strona główna Warunki naturalne Atrakcje Dojazd Cennik Galeria Kontakt Księga gości

Dojazd
Dojazd do Chaty pod lasem nie jest zbyt skomplikowany, gdy wykorzysta się materiały zawarte na tej stronie. Warto zapoznać się z mapką zamieszczoną poniżej i wydrukować ją. Oprócz mapki, można też posłużyć się licznikiem samochodowym i poniższą instrukcją, która też może okazać się przydatna.

Inną opcją jest skorzystanie z mapy interaktywnej dostępnej na stronie http:www.noclegiw.pl (należy wyszukać Chatę Pod Lasem na hasło Radomice).


Współrzędne geograficzne (GPS) gospodarstwa: 50.745597, 20.681102

Instrukcja dojazdu:
Niezależnie od kierunku, z którego jedziemy, nie ma problemu z trafieniem do miejscowości Morawica. Gdy uda nam się tam dotrzeć, wypatrujemy znaku: "Łabędziów 3km". Skręcamy w tę drogę i w tym momencie zerujemy licznik samochodu. Jedziemy cały czas za drogą główną, mijamy miejscowość Łabędziów. Gdy licznik wskaże:

  1. 2500 metrów - widzimy znak Stop, za znakiem skręcamy w lewo. Jedziemy drogą asfaltową przez las krętą drogą.
  2. 4600 metrów - wyjeżdżamy z lasu i widzimy pierwszy dom. Skręcamy przy nim w lewo za główną asfaltową drogą. Jedziemy cały czas prosto przez skrzyżowanie (na Marzysz).
  3. 5000 metrów - po lewej stronie widzimy Chatę pod lasem.

Życzę powodzenia i szerokiej drogi!!!

Mapa okolic Morawicy - województwo świętokrzyskieWyświetl większą mapę

Zdjęcie domku wczasowego Gospodarz gospodarstwa agroturystycznego Chata pod lasem z grzybami Okolica domku letniskowego - województwo świętokrzyskie Rowery dostępne dla agroturystów Kocica - jedno ze zwierząt w gospodarstwie agroturystycznym Chata pod lasem Duży pokój i kominek - wnętrze domku do wynajęcia Domek letniskowy - wnętrze - mały pokój
Copyright: www.chatapodlasem.prv.pl